Potpisivanje memoranduma o saradnji Gete instituta i Mreže RC i CSU Srbije

Regionalni centar za profesionalni razvoj zaposlenih u obrazovanju Čačak uz saradnju Školske uprave i direktora vaspitnoobrazovnih ustanova Moravičkog okruga, organizuje NOVEMBARSKE DANE PROSVETNIH RADNIKA. Manifestacija traje mesec dana i sadrži veliki broj predavanja, seminara, izlaganja eminentnih stručnjaka, najave aktuelnih projekata RC, odabir najboljih likovnih i literarnih radova na već raspisane konkurse, najbolje fotografije sa foto konkursa, odabir najboljih uglednih časova kao i najavu Međunarodne konferencije koja će biti održana 30. novembra i 1. decembra.

Na samom početku svečanosti potpisan je memorandum o saradnji između Gete instituta i Mreže RC i CSU Srbije. U ime Instituta, Memorandum je potpisao g-din Helmut Frielinghaus, zamenik direktora a u ime Mreže, mr Borivoje Janošević, direktor RC Smederevo.
Ovom prilikom potpisan je i Memorandum o saradnji Gete instituta i RC Čačak. U ime RC Čačak, Memorandum je potpisala g-đa Gorica Stanojević, direktor Centra.

Svečanoj sednici upriličenoj ovim povodom prisustvovali su pored članova Aktiva direktora vaspitno obrazovnih ustanova Moravičkog okruga i Ljubiša Antonijević, pomoćnik ministra prosvete, nauke i tehnološkog razvoja RS sa saradnicima, gradonačelnik grada Čačka, predsednici opština Ivanjica, Lučani i Gornji Milanovac, direktori regionalnih centara i centara za stručno usavršavanje Srbije, predsednica Udruženja stručnih saradnika predškolskih ustanova Srbije i mnogi drugi gosti.

Slike sa potpisivanja